صفحه نخست /  نمونه کارها / طراحی بسته بندی / طراحی بسته بندی آرد آنجل

طراحی بسته بندی آرد آنجل

نمونه کارها طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی آرد آنجل

شرکت روشا تجارت البرز

«رنگ» و «رنگ ها» در روانشناسی نوین از مهمترین معیارهای شخصیت شناسی بشمار می آیند. زیرا تمام رنگ ها بر روح و جسم آدم ها تاثیر فراوانی دارند. رنگی که انسان می پسندد نشانگر وضعیت روحی و جسمی اوست. امروزه این موضوع در زمینه ی علمی نیز به اثبات رسیده است. نیازی به گفتن نیست چرا که کاملا مشخص است، رنگ ها در زندگی انسان ها از دیرباز تاکنون تاثیر بسیاری داشته اند و به جای جای زندگی آدم ها نفوذ کرده اند. به خصوص در صده ی اخیر که صنعت رنگسازی پیشرفت شایانی داشته است.

رنگ های اصلی همچون قرمز، آبی، زرد و سبز از جمله رنگ هایی هستند که بیشترین اثرگذاری را بر زندگی و هنر داشته اند. چرا که رنگ های فرعی نیز همین رنگ ها مشتق شده اند. برخی از روانشناسان عقیده دارند وقتی شخصی از رنگی خوشش می آید، می توان آن رنگ را نشانگر خصوصیات اخلاقی و روحی او دانست. در طراحی محصول نیز رنگ ها همین کارایی را دارند. آنها به سادگی می توانند بر مخاطب اثر بگذارند و یا بیانگر ویژگی های کالا باشند.

برند آنجل از مجموعه برندهای زیر مجموعه شرکت روشا تجارت می باشد که اقدام به فرآوری و بسته بندی انواع آردها نموده و برای اولین بار محصول خود را روانه بازار کرده است. آرد، یکی از پر مصرف ترین اقلام مصرفی خانواده های ایرانی می باشد. از این رو رقابت زیادی در عرصه ی فروش این محصول وجود دارد و کار برای برند های جدید سخت خواهد بود. از آنجا که اولین انتخاب مشتریان از روی نوع و ظاهر بسته بندی می باشد. طراحی بسته بندی جنبه ای حرفه ای پیدا می کند. در طراحی بسته بندی های آرد آنجل تلاش شده تا حس اعتماد و کیفیت محصول به مشتریان القا شود و در این امر نیز موفق بوده است. لازم به ذکر است تمامی مراحل طراحی، چاپ و جعبه سازی ها در شرکت تبلیغاتی «گروه طراحان عرفان» صورت گرفته است.


نمونه کارهای مرتبط