صفحه نخست /  نمونه کارها / طراحی لوگو / طراحی لوگو صنایع غذایی بوتات

طراحی لوگو صنایع غذایی بوتات

نمونه کارها طراحی لوگو

طراحی لوگو صنایع غذایی بوتات

اهواز هفتمین شهر بزرگ ایران است و مرکز استان خوزستان می باشد. جمعیت این شهر بیش از 2 میلیون نفر است. این شهر بر روی مدار ۳۱ درجه و ۲۰ دقیقه عرض شمالی و ۴۸ درجه و ۴۰ دقیقه طول شرقی قرار گرفته و ۱۸ متر از سطح دریا بالاتر است.

اولین نیاز برای موفقیت در هر فعالیت تجاری، نشان دادن و تثبیت جایگاهی مناسب و درخور شان، در ذهن و یاد مشتریان است، زیرا امروزه فعالیت های خطر پذیر و ریسک هایی با احتمال باخت قوی مورد استقبال ارباب رجوع نبوده و مخاطبان ترجیح می دهند در تمام زمینه ها محتاطانه عمل کنند. درنتیجه پیشنهاد می شود برای کسب موفقیت در فعالیت های تجاری و جلب نظر مشتریان و مخاطبین، از روش های مطمئن و شناخته شده استفاده کنید. تبلیغات مناسب یکی همین راه های مناسب و شناخته شده است.

  امروزه صاحبان برندهای تجاری با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می کنند که یکی از آنها مشکل محدودیت زمان است. از این رو، آنها مجبورند در اندک زمانی توجه مخاطب خود را به محصول ارائه شده، جلب نمایند. برای این کار دو عامل موثر وجود دارد، طراحی لوگو و انتخاب اسلوگان.

  شرکت های تجاری با استفاده از یک شعار تبلیغاتی و یک اسلوگان مناسب می توانند در کوتاه ترین زمان در ذهن مخاطب خود ماندگار شوند. به همین جهت وجود آنها لازمه ی فعالیت های تجاری ست.
    
نمونه کارهای مرتبط