صفحه نخست /  نمونه کارها / طراحی کاتالوگ / طراحی کاتالوگ صنایع روشنایی آریا

طراحی کاتالوگ صنایع روشنایی آریا

نمونه کار طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ صنایع روشنایی آریا

صنایع روشنایی آریا یکی از تخصصی ترین مراکز طراحی و تولید پایه چراغ های پارکی، پایه چراغ های شهری و پایه چراغ های خیابانی می باشد که با بهره گیری از به روزترین دستگاه های موجود و همچنین نیروهای متخصص مشغول به فعالیت می باشد گروه طراحان عرفان به عنوان مشاور تبلیغاتی این مجموعه طراحی و اجرا کاتالوگ اختصاصی از محصولات این کمپانی را انجام داده است ، با توجه به تنوع زیاد محصولات در طراحی کاتالوگ سعی شده که تقسیم بندی به صورت گرافیکی و با اختصاص دادن رنگهای متنوع به هر یک از محصولات انجام گیرد.

ابعاد کاتالوگ به صورت افقی در نظر گرفته شده که طراح بتواند از فضای بیشتری در به وجود آوردن صفحات چشم نواز استفاده نمایید.

به صورت کلی طراحی کاتالوگ حرفه ای یکی از سخت ترین و تخصصی ترین موارد تبلیغاتی می باشد، که طراح مربوطه باید اطلاعات بسیار دقیقی در مورد آن حرفه یا شغل بدست آورد تا بتواند یک کاتالوگ زیبا با مطالب و محتوای حرفه ای تولید نماید.

استفاده از تصاویر مرتبط و همچنین رنگهای هنری در طراحی کاتالوگ صنایع روشنایی آریا توانسته یک کاتالوگ حرفه ای در اختیار مدیران فروش و بخش بازرگانی این مجموعه قرار دهد تا آنها نیز بتوانند از این کاتالوگ حرفه ای به عنوان یکی از ابزارهای معرفی شرکت استفاده نمایند.نمونه کارهای مرتبط