صفحه نخست /  نمونه کارها / طراحی بسته بندی / طراحی بسته بندی زعفران صادراتی تامسی

طراحی بسته بندی زعفران صادراتی تامسی

نمونه کارها طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی زعفران صادراتی تامسی

در سالهای اخیر شاهد تولد شرکتهای دانش بنیان با نیروها و مدیران جوان و نخبه تحصیلکرده در زمینه صادرات محصولات کشاورزی ایران عزیز بویژه زعفران هستیم.

برند تجاری تامسی که از روز اول و از همان ابتدا کلیه موارد تبلیغاتی و مشاوره و طراحی خود را با گروه طراحان عرفان آغاز نمود نیز یکی از همین شرکتهای بسیار خوش فکر و با دانش می باشد در گام نخست با طراحی و تولید بسته بندی های نفیس زعفران وارد بازار شدند . از آنجایی که خط مشی مدیران تامسی بر پایه صادرات زعفران درجه یک ایرانی به کشورهای اروپایی و آمریکایی و حتی آسیایی می باشد لذا گروه طراحان عرفان نیز به عنوان مشاور تبلیغاتی این برند و با داشتن 12 سال سابقه مفید و حرفه ای در صنعت بسته بندی محصولات غذایی و بالاخص زعفران سعی کرده است تا با یک طراحی بسیار روان و سیال و در عین حال زیبا و چشم نواز و همچنین همخوانی با طبیعت و محصول زعفران اورگانیک بتواند بسته بندی در شان مشتریان اروپایی به بازار روانه کند.

طراحی بسته های زعفران اورگانیک تامسی با افکت طلاکوب و انتخاب یک رنگ پنتن خاص جهت زمینه کلیه بسته های زعفران تامسی توانسته با توجه به نوپا بودن این بسته بندی زعفران باز هم سهم خود را در بازارهای هدف بدست آورد.

به صورت کلی طراحی بسته بندی زعفران با تمام طراحیهای بسته بندی محصولات غذایی متفاوت می باشد معمولا در بازار ایران کلیه بسته بندیهای زعفران با تم رنگی قرمز و یا سفید طراحی و اجراء می شود ولی ما بواسطه متفاوت بودن مشتریان این بسته بندی زعفران اورگانیک از رنگ مشکی خاص استفاده کردیم تا بتوانیم به عنوان یک بسته لاکچری مورد توجه مخاطب قرار بگیرد

موارد انجام گرفته جهت زعفران تامسی عبارت است از:

طراحی و تولید بسته بندی زعفران اورگانیک 4 گرم تامسی

طراحی و تولید بسته بندی زعفران اورگانیک 2 گرم تامسی

طراحی و تولید بسته بندی زعفران اورگانیک 3 گرم تامسی

طراحی و تولید بسته بندی زعفران نگین یک مثقال تامسی

طراحی و تولید بسته بندی زعفران نگیـــــن 3 گرم تامسی

طراحی و تولید بسته بندی زعفران نگیـــــن 1 گرم تامسی

طراحی و تولید بسته بندی زعفران نگیــن 2 گرمی تامسی


نمونه کارهای مرتبط