صفحه نخست /  نمونه کارها / طراحی سایت / طراحی و پیاده سازی سایت پالیز

طراحی و پیاده سازی سایت پالیز

نمونه کارها طراحی سایت

طراحی و پیاده سازی سایت پالیز

صنایع غذایی پالیز

مدیر اجرایی تبلیغات یک برند معروف و شناخته شده در بیان تجربیات خود در جمع اهالی تبلیغات و رسانه گفت:

«موجودی یک آژانس تبلیغاتی، هر شب در آسانسور، پایین می رود.»

این حرف او بدین معنا بود که کارکنان و کارمندان یک آژانس تبلیغاتی مهمترین منابع آن محسوب می شوند و نویسندگان تبلیغاتی از اعضای مهم این منبع انسانی هستند.

نویسنده، واژه ها و کلمات مهم و کلیدی را در آگهی ها و تبلیغات می گنجاند. در واقع می توان گفت که طراحان و نویسندگان از مهمترین عناصر در جان بخشی و شکل گیری یک تبلیغ موثر و موفق هستند و نقش هیچ یک از اعضای شرکت تبلیغاتی به اندازه ی این افراد ملموس نیست.

در یک آژانس تبلیغاتی افراد بسیاری مشغول به کار هستند. پژوهشگران گروه تحقیق و توسعه که پروژه های مختلف را تشریح می کنند و پیرامون آنها به پژوهش و تحقیق می پردازند. مدیران اجرایی و مدیران تولید، سرپرستان مسئول توزیع آگهی در رسانه های مختلف همچون تلویزیون و روزنامه های کثیرالانتشار؛ اما فعالیت این افراد برای افراد خارج از آژانس نامرئی و ناملموس است.

امروزه کمترین تجارتی را می توان یافت که نیاز به وب سایت نداشته باشد. طراحی و پیاده سازی یک وب سایت استاندارد و کاربردی تجارت شما را از حالت محلی به یک تجارت بدون مرز تبدیل می کند و فعالیت شما را به جهانیان می شناساند. صنایع غذایی نیز از این قافله مستثنا نیستند. ارائه ی محصولات و خدمات از طریق وب سایت مشریان بیشتری را به سمت تجارت شما جذب خواهد کرد. طراحی، پیاده سازی و بهینه سازی وب سایت شرکت پالیز به عهده ی گروه طراحان عرفان بوده است.

مشاهده سایت پالیزنمونه کارهای مرتبط