صفحه نخست /  نمونه کارها / طراحی بسته بندی / طراحی بسته بندی سلفونی خشکبار پالیز

طراحی بسته بندی سلفونی خشکبار پالیز

نمونه کارها طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی سلفونی خشکبار پالیز

صنایع غذایی پالیز

رنگ ها در بسته بندی به زیبایی کار می افزایند اما گاهی استفاده ی کمتر از آنها می تواند معنای بهتر و دقیقتری به بسته بندی ببخشد. به عنوان مثال در محصولاتی که مختص به آقایان است بهتر است تنها از یک رنگ استفاده شود. چرا که این کار نشانگر قدرت مردانه و تحکم بیشتر کار است.

رنگ هایی چون آبی، سبز و زرد، رنگ هایی هستند که از آنها برای بیان شادابی و سرزندگی بسته بندی محصول استفاده می شود. این رنگ ها می توانند برای حس و حال دادن به بسته بندی شما به کار روند. به عنوان مثال از رنگ آبی برای نشان دادن «خنک بودن» و از رنگ سبز برای نشان دادن «سرسبزی و تازگی».

رنگ آبی همیشه برای القای پاکیزگی، آرامش و خنکی به کار می رود. به همین خاطر از آن برای محصولاتی که به جهت آسایش و آسودگی مخاطب تولید شده اند و یا کالایی شبیه به آب معدنی که خنک بودن آن یک امتیاز اصلی محسوب می شود، کاربرد دارد. رنگ هایی نیز هستند که از آنها برای نشان دادن لطافت و روشنی استفاده می شود. این رنگ ها عبارتند از صورتی روشن، زرد روشن و آبی.

با توجه به نکات فوق، طراحی بسته بندی خشکبار پالیز توسط شرکت طراحان عرفان انجام شد. در طراحی این بسته بندی ها از رنگ سبز استفاده کرده ایم، چرا که سبز رنگ سلامتی و طبیعت است و همخوانی بسیار زیادی با محصول مورد نظر دارد.نمونه کارهای مرتبط