صفحه نخست /  نمونه کارها / طراحی ست اداری / اوراق اداری شرکت آلان

اوراق اداری شرکت آلان

نمونه کارها طراحی ست اداری

اوراق اداری شرکت آلان

شرکت صنعتی آلان

در سال 1388 شرکت تولیدی صنعتی آلان در شهرک صنعتی فناوری های برتر مشهد تاسیس گردید. این شرکت با خلاقانه ترین و مدرن ترین طرح های موجود در زمینه ی صنایع آلومینیوم و  UPVC به کار خود ادامه داد.

خط تولید این شرکت با استفاده از ماشین آلات پیشرفته ی آلمانی به تولید انواع درب و پنجره های آلومینیومی می پردازد. از دیگر تولیدات این شرکت می توان به ماشین کاری اتواع مقاطع و سیستم های آلومینیومی و همچنین کامپوزیت های به کار رفته در نمای ساختمان ها اشاره کرد.

شرکت صنعتی آلان با کیفیت محصولات و تولیدات خود تاکنون توانسته است گواهینامه های معتبر بین المللی بسیاری را از کشورهای آلمان، بلژیک و ترکیه دریافت کند.

تخصص شرکت آلان، مهندسی نما با کمک بهره مندی از نیروهای آموزش دیده و ماشین آلات به روز جهانی بوده است، به طوری که از توانایی تولید و اجرای نما در تمام سطوح برخوردار باشد.

طراحی اوراق اداری شرکت آلان که شامل طراحی سربرگ A4، طراحی سربرگ A5 ، طراحی پاکت نامه در 2 سایز بزرگ و کوچک، کارت ویزیت های شرکتی و شخصی مربوط به کارکنان ارشد و دیگر موارد لازم مانند اسناد حسابداری و .... در چهار رنگ در شرکت طراحان عرفان طراحی گردید و بر روی کاغذ تحریر 100 گرم به چاپ رسید.نمونه کارهای مرتبط