صفحه نخست /  نمونه کارها / طراحی بسته بندی / طراحی بسته بندی زعفران

طراحی بسته بندی زعفران

نمونه کارها طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی زعفران

شرکت جهان زعفران

با مطالعه ی تاریخ متوجه می شویم که در ابتدای تمدن بشری انسان ها نیازی به بسته بندی مواد غذایی نداشته اند، آنها برای بدست آوردن آن مواد از کوچ می کردند تا اینکه خانه سازی را آموختند. آن هنگام بود که ناچار شدند مواد مورد نیاز غذاهای خود را از جایی دیگر جمع آوری کرده و به محل زندگی خود بیاورند. اولین بسته بندی ها صدف ها، پوست حیوانات، میوه های خشک شده ی بزرگ و یا برگ ها بودند.

انقلاب صنعتی تحول بزرگی در تولید محصولات کارخانجات مختلف پدید آورد. چرا که بعد از آن کالاهای مختلفی وارد بازار شدند. کم کم تنوع کالا نیز زیاد شد و رقابت بین تولیدکنندگان فزونی یافت. همان موقع بود که هندوستان نیز به جمع تولیدکنندگان کالا اضافه شد. در ادامه ی این فرایند علوم دیگر نیز پیشرفت کردند و به عوامل مهم در زمینه ی فروش افزوده شدند.

با توسعه ی روز به روز صنعت بسته بندی، صنعت نسبت به دیگر صنایع گوی سبقت را ربود و سبب شد سهم زیادی از بودجه ی دیگر تولیدی ها به بخش بسته بندی آنها اختصاص یابد.

شرکت جهان زعفران به عنوان اولین تولید کننده زعفران ارگانیک در ایران مشغول به کار کرده است. با توجه به اشکال مختلف فروش این محصول در وزن های متنوع، تلاش شده تا در طراحی بسته بندی هزینه های تولید و همچنین نوع مخاطبین محصول که شامل مصارف خانگی، خرید سوغات و صادرات می باشد، مد نظر قرار گیرد.

 لازم به ذکر است برند سی گل نیز از زیر مجموعه های شرکت جهان زعفران می باشد. بسته بندی های پیش رو شامل بسته بندی های پاکتی با وزن های کمتر از یه مثقال و بسته بندی ای صادراتی می باشد.نمونه کارهای مرتبط