صفحه نخست /  نمونه کارها / طراحی کاتالوگ / طراحی کاتالوگ صنایع غذایی آنجل

طراحی کاتالوگ صنایع غذایی آنجل

نمونه کارها طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ صنایع غذایی آنجل

شرکت روشا تجارت البرز

نوشته های تبلیغاتی که به عبارتی به آنها نوشته های ارتقای فروش نیز گفته می شود، مدت هاست که به کار گرفته می شود. بر اساس کتابی که ریپلی با عنوان «باور می کنید یا نه» به چاپ رسانده است، نخستین بروشور حدود 465 سال پیش توسط هرنان کورتز نوشته شد. مخاطب این بروشور مردم اسپانیا بودند و رسالت این بروشور، تبلیغ کالایی بود که در ترکیه تولید می شد. این بروشور توسط چارلز پنجم به چاپ رسید.

تبلیغ کنندگان به دو علت نیازمند این دسته از نوشته های تبلیغاتی هستند. نخست این که آنها برای ادامه ی فعالیت خود به کسب اعتبار نیازمندند و دیگر آن که کاتالوگ ها و بروشورها ابزارهای مناسبی برای مخاطب هستند. مخاطبان به راحتی می توانند این نوشته های تبلیغاتی را با خود به خانه ببرند و پس از مطالعه ی آنها، کالای مناسب را انتخاب نمایند.

همانطور که می دانید اولین قدم در معرفی محصولات، ارائه ی کاتالوگ و بروشور آن به مخاطبین می باشد. معرفی محصول از طریق کاتالوگ و بروشور برای برند هایی که اولین بار است محصول خود را به بازار عرضه می کنند، بسیار حائز اهمیت است. در طراحی کاتالوگ باید مخاطبین نهایی یعنی همان مصرف کنندگان نیز مورد توجه قرار گیرند. شرکت طراحان عرفان با طراحی کاتالوگ برند صنایع غذایی آنجل تلاش کرده است تا علاوه بر ارائه ی کاتالوگی جذاب و حرفه ای، تصویری خوب و با کیفیت از محصولات این شرکت را ارائه کند و همچنین جزئیات مورد نظر فروشندگان را نیز در آن لحاظ کند.نمونه کارهای مرتبط