صفحه نخست /  نمونه کارها / طراحی کاتالوگ / طراحی کاتالوگ شرکت بیوسف

طراحی کاتالوگ شرکت بیوسف

نمونه کارها طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ شرکت بیوسف

تجربه ی طراحی کاتالوگ یا بروشور تجربه ای ست که به ظاهر ساده به نظر می رسد اما قوانین و اصولی که پیروی از آنها به زیبایی و جذابیت کار می افزاید، گاهی کار را با مشکل مواجه می کند. قوانینی که در ادامه به یکی از آنها خواهیم پرداخت و آن «تعیین هدف مشتری از طراحی کاتالوگ و یا بروشور» است.

همانطور که در فوق به آن اشاره شد، در ابتدای طراحی کاتالوگ باید به این نکته توجه بسیاری داشت که هدف مشتری از سفارش کاتالوگ و یا بروشور باید مورد بررسی قرار گیرد. زیرا اینکه به چه منظوری از آن استفاده خواهد شد، بسیار اهمیت دارد. از این رو به شما پیشنهاد می کنیم که به توضیحات و نقطه نظرهای مشتری به خوبی توجه کنید و شیوه ی طراحی خود را به خواسته های او نزدیک کنید. چرا که بسیاری از مشتریانی که به شما مراجعه می کنند در گذشته نیز صاحب کاتالوگ هایی بوده اند که پاسخگوی نیازهای آنها نبوده است.

شرکت طراحان عرفان طراحی کاتالوگ «شرکت بیوسیف» که در زمینه ی محصولات بیمارستانی و سطل های مخصوص زباله های خطرناک بیمارستان به فعالیت می پردازد، را برعهده گرفت. این کاتالوگ در قطع خشتی طراحی شده، همچنین عکاسی از محصولات و کارخانه به عهده واحد عکاسی صنعتی گروه طراحان عرفان بوده است.نمونه کارهای مرتبط