صفحه نخست /  نمونه کارها / طراحی کاتالوگ / طراحی و چاپ کاتالوگ رنگین پوشش

طراحی و چاپ کاتالوگ رنگین پوشش

نمونه کارها طراحی کاتالوگ

طراحی و چاپ کاتالوگ رنگین پوشش

شرکت رنگین پوشش

در زمینه ی آبکاری گالوانیزه در صنعت برق و صنعت ماشین سازی، شرکت های بسیاری مشغول به فعالیت هستند که شرکت رنگین پوشش نیز یکی از آنهاست. این شرکت از سال 74 فعالیت خود را آغاز نمود و خیلی زود موفق به تولید قطعات با استاندارد جهانی گردید.

رنگین پوشش پس از موفقیت در زمینه ی فوق، اقدام به تولید و عرضه ی کروماته های مشکی، آبی، زرد و سبز نمود و توانست گوی سبقت را از دیگر رقبای خود در این عرصه بگیرد و رضایت مشتریان را به خود جلب کند.

از دیگر تولیدات انبوه این شرکت می توان به داکرومیت اشاره کرد که از آن به عنوان جایگزین گالوانیزه استفاده می شود. این محصول نیز در مدت زمان کوتاهی توانسته است موفقیت بسزایی کسب کند و مخاطبان را به استفاده از این محصول ترغیب نماید.

کاتالوگ رنگین پوشش با هدف معرفی محصولات این شرکت که شامل دیوار پوش های PVC و UPVC می باشد، توسط شرکت طراحان عرفان طراحی گردید. عکاسی صنعتی این کاتالوگ نیز برعهده ی واحد عکاسی آژانس تبلیغاتی گروه طراحان عرفان بود. شرکت طراحان عرفان طی مدت زمان همراهی با شرکت رنگین پوشش، در تمام زمینه های تبلیغاتی همگام با این شرکت محترم حرکت کرد.نمونه کارهای مرتبط