صفحه نخست /  نمونه کارها / طراحی کاتالوگ / طراحی کاتالوگ شرکت زلال موفق

طراحی کاتالوگ شرکت زلال موفق

نمونه کارها طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ شرکت زلال موفق

افغانستان یکی از همسایگان ایران است که با جمعیتی در حدود 32 میلیون نفر در شرق آن قرار دارد. این کشور بعد از سرشماری سال 2015 به عنوان چهل و دومین کشور پرجمعیت جهان شناخته شده است.

افغانستان در منطقه ای میان آسیای غربی و خاورمیانه قرار گرفته و پایتخت آن کابل است. همسایگان این کشور عبارتند از ایران، تاجیکستان، چین، ترکمنستان و تاجیکستان.

شرکت زلال از جمله شرکت های موفق در تولید محصولات غذایی در کشور افغانستان است. این شرکت با توجه به صادرات محصولات خود به کشور ایران، بر آن شده است تا کاتالوگ محصولاتش را به زبان فارسی به چاپ برساند. از این رو، شرکت طراحان عرفان با استفاده از تجربه ی تیم طراحی خود توانسته است، طراحی و اجرای کاتالوگ اختصاصی شرکت زلال را به بهترین نحو به انجام برساند.

از شاخص های طراحی این کاتالوگ می توان به استفاده از رنگ های اشتها آور و شاد و همچنین قرارگیری محصولات تولیدی در نقطه ی طلایی صفحات کاتالوگ اشاره کرد. صنایع غذایی زلال طی سالیان سال فعالیت در عرصه ی تولید محصولات غذایی موفق به تولید انواع نوشابه های گازدار در طعم های مختلف، تولید آب معدنی، تولید انواع آب میوه های پالپ دار، ساندیس، تولید نوشابه های انرژی زا و ... شده است.


نمونه کارهای مرتبط