صفحه نخست /  نمونه کارها / عکاسی صنعتی / پروژه عکاسی هتل توس مشهد

پروژه عکاسی هتل توس مشهد

نمونه کارها عکاسی صنعتی

پروژه عکاسی هتل توس مشهد

هتل توس مشهد

تئوری دوربین سوراخ سوزنی را ابن هیثم به طور مفصل و کامل توضیح داد. او اولین کسی بود که از جعبه تاریک برای مشاهده ی خورشید گرفتگی استفاده کرد و از اولین افرادی بود که دوربین سوراخ سوزنی و دوربین تاریکخانه ای را در آزمایشات خود مورد استفاده قرار داد تا خواص نور را بررسی کند.

قرن سیزدهم میلادی بود که نیترات نقره توسط آلبرتوس ماگنوس و نقره کلرید توسط ژرژ فابریسیوس کشف شدند. همچنین سال 1568 میلادی بود که دانیل باربارو، نحوه ی عملکرد دیافراگم و کارکرد عدسی در دوربین تاریکخانه ای را مورد بررسی قرار داد.

اما اینکه چگونه نور منجر به تاریک شدن برخی از مواد شیمیایی می شود را ویلهم هومبرگ در سال 1694 میلادی شرح داد.

سال 1802 میلادی نیز توماس وجوود، تصاویر شفافی را بر روی سطوح حساس شده با نقره نیترات ظاهر کرد.

شهر مشهد مقدس دومین کلانشهر ایران و همچنین دومین شهر پرجمعیت کشور است. این شهر بزرگترین شهر مذهبی دنیا محسوب می شود و مرکز استان خراسان رضوی است. در دوره ی نادرشاه افشار این شهر به عنوان پایتخت رسمی ایران شناخته می شد.

مساحت مشهد 328 کیلومتر مربع است و براساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن که در سال 1395 انجام شد، مشهد مقدس 3 میلیون و 12 هزار و 90 نفر جمعیت دارد.

این شهر به واسطه ی وجود حرم مطهر حضرت امام علی بن موسی الرضا علیه السلام، هشتمین امام شیعیان، گردشگران مذهبی بسیاری را پذیراست و هتل های بسیاری دارد.

یکی از پروژه های بسیار موفق و حرفه ای که در بخش عکاسی صنعتی توسط تیم عکاسی صنعتی گروه طراحان عرفان انجام گرفت، عکاسی حرفه ای و بسیار خاص از هتل توس مشهد بود. از آنجایی که یکی از وظایف عکاسی صنعتی تبلیغاتی به نمایش گذاشتن با کیفیت، کامل و دقیق یک محصول و یا خدمت است، لذا در این پروژه عکاسی از هتل توس مشهد با استفاده از زوایای زیبا و حرفه ای توانسته ایم گوشه ای از خدمات بسیار خاص و با کیفیت این هتل را به نمایش درآوریم . لازم به ذکر است هتل توس مشهد نزدیکترین هتل چهار ستاره به حرم مطهر امام رضا (ع) نیز می باشد.نمونه کارهای مرتبط