صفحه نخست /  نمونه کارها / عکاسی صنعتی / عکاسی محصولات نبات پایتخت

عکاسی محصولات نبات پایتخت

نمونه کارها عکاسی صنعتی

عکاسی محصولات نبات پایتخت

عکاسی نیز همچون دیگر هنرها، جنبه های گوناگونی دارد. علمی، صنعتی و هنری از جنبه های هنر عکاسی هستند. در ابتدا هنر عکاسی به عنوان یک پدیده ی علمی ظهور کرد و همسان با دیگر صنایع روز دنیا به پیشرفت و گسترش خود ادامه داد و به عنوان صنعتی مستقل شناخته شد. اما از جهتی دیگر این صنعت را هنر می دانند چرا که به ثبت و ضبط نور و تصویر می پردازد.

عکاسی همچون دیگر پدیده ها و صنایع و هنرها توسط فرد خاص، هنرمند، دانشمند و یا صنعتگری خاص کشف و شناخته نشد.  بلکه انسان های بسیاری طی مدت زمان زندگی شان دست به دست هم دادند تا طی سیری تکاملی این هنر را ارتقا داده و به رشد و شکل گیری آن کمک کنند.

سال ها پیش از ابداع هنر عکاسی، زمینه و پایه ی کار با دوربین عکاسی شناخته شده بود. اولین تصویر ثبت شده توسط دوربین های عکاسی که از لیتوگرافی نوری تبعیت می کرد در سال 1822 میلادی توسط ژورف نیسه فور نیپس به ثبت رسید. عکس اصطبل و کبوترخانه از نخستین عکس های دائمی هستند که به ثبت رسیده اند.

ژوزف نیسه فور نیپس به کمک لوئی داگر آزمایش هایی را براساس اکتشافات یوهان هاینریش شولتز انجام داد. او توانست با استفاده از ترکیبات نقره، در سال 1837 روش داگرئوتایپ را ابداع کند.

برند نبات «پایتخت» یکی از بزرگترین تولید کنندگان نبات در جهان می باشد، از آنجایی که گروه طراحان عرفان مشاوره تبلیغاتی نماینده نبات پایتخت در استان خراسان رضوی می باشد، اقدام به عکاسی صنعتی و طراحی کاتالوگ و بروشورهای تبلیغاتی نمود.

لازم به ذکر است که عکاسی صنعتی شرکت پایتخت به منظور رعایت حقوق معنوی این شرکت با واترمارک ارائه می شود.نمونه کارهای مرتبط