صفحه نخست /  نمونه کارها / عکاسی صنعتی / عکاسی صنعتی محصولات رنگین پوشش

عکاسی صنعتی محصولات رنگین پوشش

نمونه کارها عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی محصولات رنگین پوشش

شرکت رنگین پوشش

سال 1822 میلادی نخستین عکس لیتوگرافی نوری توسط مخترع فرانسوی، ژوزف نیسه فور نیپس به ثبت رسید اما طولی نکشید که حین رونوشت برداری از بین رفت.

سال 1826 برای بار دیگری توانست این نوع عکس را به ثبت برساند. موضوع این عکس، طبیعت، اصطبل و کبوترخانه بود. هشت ساعت، زمان نوردهی این عکس بود که به تناسب زمان بسیاری می باشد.این تصویر مشکل دیگری نیز داشت و آن این بود که آنها نگاتیو بودند و هر آنچه که سفید بود را سیاه نشان می دادند و هرآنچه که سیاه بودند را سفید نشان می دادند. همین دلیل شد که ژوزف نیسه فور نیپس به دنبال یافتن راه بهتری بود و سپس توانست با همکاری لوئی داگر، آزمایشاتی بر پایه ی ترکیبات نقره براساس یافته‌های یوهان هاینریش شولتز در سال ۱۸۱۶ میلادی به انجام برساند؛ همان سال بود که شولتز مشاهده کرد مخلوطی از نیترات نقره و گچ در مقابل نور، تیره و تار می‌شود.

شرکت رنگین پوشش یکی از تولیدکنندگان بزرگترین دیوارپوشهای PVC و UPVC در سطح کشور می باشد. بهترین زمان برای تهیه عکس از محیط کارخانه های صنعتی و حتی غذایی مدتی بعد از نصب و راه اندازی دستگاه ها و آماده شدن سالن تولید است. بعد از افتتاح کارخانه رنگین پوشش، اقدام به عکاسی صنعتی از خط تولید و همچنین محصولات و مکانهایی که از این دیوارپوش ها استفاده شده ، صورت گرفت .نمونه کارهای مرتبط