صفحه نخست /  نمونه کارها / طراحی سایت / طراحی سایت بیوسیف

طراحی سایت بیوسیف

نمونه کارها طراحی سایت

طراحی سایت بیوسیف

شرکت بیوسیف


شرکت پارسیان ایمن کیمیا تنها تولید کننده ی سیفتی باکس های استاندارد در شرق کشور به شمار می آید و به دلیل اینکه محصولات خود را به سرتاسر ایران ارسال می کند از شبکه توزیع و فروش گسترده ای برخوردار است. این شرکت سیفتی باکس های خود را با نام تجاری و برند بیو سیف روانه بازار می کند.

سایت پیش رو با هدف معرفی محصولات و انجام خدمات به مشتریان و نمایدگان فروش طراحی شده استو شامل بخش های زیر می باشد:

1.  معرفی محصولات در دسته بندی های مختلف

2.  نمایش نحوه استفاده و مونتاژ محصولات

3.  نمایش لیست نمایندگی ها، جستجو بین آنها و درخواست نمایندگی جدید

4.  امکان ثبت درخواست خرید

بازدیدکنندگان این سایت همچنین می توانند از امکاناتی نظیر معرفی شرکت، نمایش گواهینامه ها و افتخارات، گالری تصاویر، اطلاعات تماس و فرم تماس برخوردار شوند.

تلاش به جهت ارتقای سلامت و بهداشت جامعه همواره به عنوان یکی از مهمترین اهداف دولت ها و کشورهای جهان بوده است.

سازمان بهداشت جهانی در چند دهه ی اخیر فعالیت هایی در جهت بهبود اوضاع سلامت و بهداشت داشته و به موفقیت هایی در این امر مهم دست یافته است. در ایران نیز توجه به بهداشت و سلامت از مهمترین برنامه های دولت می باشد. در همین راستا امروزه مشاهده می کنیم که بیماری های مهلکی همچون فلج اطفال در کشور عزیزمان ایران ریشه کن شده اند.

همچنین شیوع بیماری هایی همچون هپاتیت A و B و ایدز (HIV) که با رشد بسیاری در حال پیشرفت بودند، در سال های اخیر کاهش یافت.ظروف مخصوص اشیای خطرناک بیمارستانی یکی از دستاوردهای شرکت بیوسف است که بدون شک در بهبود اوضاع بهداشت و جلوگیری از انتقال بیماری های خطرناک نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند. این شرکت به عنوان اولین تولیدکننده ی ظروف سیفیتی باکس safety box در ایران به فعالیت می پردازد.

این ظروف در آزمایشگاه های استاندارد و مجهز، پس از انجام آزمایش های گوناگون کنترل کیفی، به بازار عرضه می شوند و در اختیار بیمارستان های مختلف قرار می گیرند.نمونه کارهای مرتبط