صفحه نخست /  نمونه کارها / طراحی سایت / طراحی سایت شرکت آلان

طراحی سایت شرکت آلان

نمونه کارها طراحی سایت

طراحی سایت شرکت آلان

شرکت صنعتی آلان

آلان، شرکتی است که سالیان بسیار زیادی در زمینه ی مهندسی نما، فعالیت می کند. این شرکت با بهره گیری از دانش متخصصین زبده و کاربلد این حوزه و با استفاده از ماشین آلات پیشرفته، مدرن و به روز توانسته است، سهم زیادی از تولیدات این عرصه را از آن خود کرده و به همکاری با شرکت های معتبر بین المللی در کشورهای بلژیک و ترکیه بپردازد.

تولیدات این شرکت قابلیت اجرای نمای هرگونه ساختمانی را دارا می باشند.

محصولات آلان با استفاده از مواد اولیه ی استاندارد و باکیفیت به وسیله ی بهترین و مجهزترین ماشین آلات توسط نیروهای انسانی باتجربه، کارآزموده و متخصص و متعهد طراحی و ساخته شده اند.

این شرکت بر کیفیت محصولات و رضایت مشتری داشته، به همین خاطر در جهت حفظ ارتقا کیفیت تولیدات خود، همواره بر اصل نظارت بر تولید، خدمات پس از فروش و به روز بودن سیستم های مدیریت کیفیت تاکید بسیاری دارد.شرکت آلان در زمینه ی طراحی و اجرای نمای مدرن ساختمان و تولید درب و پنجره های UPVC و آلومینیوم از پیشگامان محسوب می شود.  

معرفی طیف گسترده ی خدمات و محصولات این شرکت از طریق وب سایت آن در اختیار مشتریان قرار گرفته است. مخاطبان می توانند از این طریق از تغییرات بسیاری که در نوع محصولات اعمال می شود با خبر شوند. درواقع می توان گفت که وب سایت این مجموعه دریچه ای ست برای ارتباط هرچه بهتر و بیشتر تولیدکننده با مشتریان خود. وب سایت پیش رو دارای بخش های تخصصی و عمومی است. در ادامه به معرفی بخش های مختلف وب سایت شرکت آلان می پردازیم:

1.  ارائه محصولات در 2 شاخه ی اصلی و زیر شاخه های مرتبط

2.  فیلتر کردن محصولات و نمایش پیشرفته آنها

3.  معرفی انواع خدمات نما

4.  نمایش پروژه های انجام شده

5.   تعریف کاتالوگ مربوط به هر بخش و دانلود توسط کاربران

6.  بخش معرفی شرکت شامل : افتخارات و گواهینامه ها، ماشین آلات، چشم انداز، طراحی و تکنولوزی، فرایند ها و ...

همچنین امکانات عمومی هر وب سایت نظیر، اطلاعات نیز در این پروژه گنجانده شده است.

لازم به ذکر است که نقشه ی سایت بر اساس استاندارد گوگل که قابل استفاده در سرویس GOOGLE WEB MASTER TOOLS  جهت افزایش رتبه در نتایج جستجو (SEO) در تمامی سایت های که توسط شرکت طراحان عرفان طراحی و پیاده سازی می شود، وجود دارد.


مشاهده وب سایت آلان


نمونه کارهای مرتبط