صفحه نخست /  نمونه کارها / طراحی بسته بندی / طراحی لیبل روغن زیتون

طراحی لیبل روغن زیتون

نمونه کارها طراحی بسته بندی

طراحی لیبل روغن زیتون

صنایع غذایی پالیز

هنر بسته بندی از جمله حساس ترین هنرهای رشته ی گرافیک کاربردی است زیرا جلب رضایت تولیدکننده و مصرف کننده باید به طور همزمان در دستور کار طراح قرار گیرد. بسته بندی ها نقش مهمی در زندگی انسان امروز دارند. تقریبا تمام مایحتاج اساسی زندگی انسان ها در بسته بندی های مختلف عرضه می شوند. بسته بندی هایی که درواقع نقش یک فروشنده را بازی می کنند.

برای کـالاهـای مختـلف، بسته بندی هـای مختـلفی طـراحـی می شونـد. طـرح، جنـس و نـوع این بسته بندی ها به نوع کالا بستگی دارند. برای بعضی کالاها قوطی های فلزی مناسب است و برای برخی دیگر پاکت های مقوایی.

اما گاهی بعضی بسته بندی ها آنقدر پوشیده اند که مخاطب نمی تواند محتویات داخل بسته بندی را ببیند. آن هنگام است که طراح با هنر طراحی خود، تصویری از محتویات داخل بسته را بر روی آن طراحی می کند. این تصاویر به شیوه های مختلفی بیان می شوند که بسته به نوع مخاطب دارد. گاهی به صورت اشکال سمبلیک و گاهی نیز به شکل تصاویر واقعی. که تمام این ها به دانش و تجربه ی طراحی که انتخاب می کنیم بستگی دارد.

لیبل روغن زیتون محصولات پالیز علاوه بر اینکه توسط طراحان برتر شرکت تبلیغاتی عرفان و بر اساس استانداردهای فوق طراحی شده است، متخصصان این شرکت با توجه به اهمیت طراحی لیبل و نقش موثر آن در یک کسب و کار تلاش نموده اند با تمام امکانات در اختیار خود طرح هایی در خور این محصول ارائه کنند تا هرچه بهتر و بیشتر این برند را به مخاطب بشناسانند.نمونه کارهای مرتبط